• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Vega 96mm

850,- Kč
Nábytková úchytka Vega je tvořena dvěma spojenými půlkruhy z mosazi, které jsou zdobené řadou čirých krystalů. Nabízíme ji ve velikostech 32mm, 96mm, 128mm a 160mm. Její propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu). Vyberte si z 12 povrchových úprav:  zlato, chrom, nerez, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24-karátovým zlatem a další.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
Vista d´Oro nábytková úchytka Vega 96mm s povrchovou úpravou "chrom lesk"

Sériová řada nábytkových úchytek a knopek Vega je Vista d´Oro, nadstandardní sérií kombinující kvalitní mosaz (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) s malými, čirými krystaly. Čiré krystaly je v případě zájmu či potřeby zaměnit za krystaly v černé barvě. Zejména kombinace zlaté či chromové mosazi v kombinaci s černými krystaly je velmi žádaná.

Design nábytkových úchytek a knopek Vega je navržen zkušenými designovými návrháři a je dokonale řemeslně dotvořen. 

Zvolte si z široké palety barev povrchových úprav (zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24k zlatem).

Nábytkové úchytky Vega podstupují jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (ke shlédnutí na www.vistadoro.cz) a jsou k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ně 5-ti letou záruční lhůtu.