Nábytková úchytka Linie 96mm

1 762,- Kč
(1 456,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Úchytky Linie se vyznačují elegantní podélnou linkou. Dodáváme je buď jako standardní úchytku v roztečích 96mm a 128mm nebo jako půlměsíc o šířce 10cm. Půlměsíc lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Zvolte si z široké škály povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, měď, antické stříbro, potah 24k zlatem, stříbrný potah a další). Kvalitní materiál a řemeslné zpracování zaručují jejich dlouhou životnost.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Nábytková úchytka Linie 96mm s povrchovou úpravou "chrom"

Nábytková úchytka Linie se vyznačuje jemným drážkováním, je moderní a elegantní. Lze ji použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, nerez, měď, antické stříbro, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem, potah stříbrem, černá barva a další

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!