Umyvadlová baterie Bebek se vzorem s potahem 24k zlata

25 405,- Kč
(20 996,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Umyvadlová baterie Bebek s keramickou kartuší zasazuje do masivní mosazi velké, skleněné, broušené krystaly. Barva krystalu je volitelná (čirý, černý nebo bílý krystal). Díky kvalitnímu materiálu i řemeslnému zpracování poskytujeme na naše výrobky 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si barvu z 12 povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, patinovaná mosaz, patinovaná měď a další).
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro umyvadlová baterie Bebek se vzorem s potahem 24k zlata

Umyvadlové, vanové, sprchové a dřezové baterie Bebek jsou kvalitní baterie vyrobené z masivní  mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku), a jsou ozdobeny velkými čirými krystaly. Čiré krystaly v případě Vašeho zájmu mohou být nahrazené černými nebo bílými krystaly. Dále je možné na baterie volitelně umístit zdobný reliéfní vlys. Všechny baterie mají keramickou kartuš a zaručují tak dlouholetou životnost.

Koupelnové baterie Bebek jsou k dostání v následujících barevných provedeních: chrom, zlato, patinovaná mosaz nebo  potah 24k zlatem. 

Koupelnové baterie Bebek podstupují přísné testy kvality včetně testu stříkání slané vody (k shlédnutí na www.vistadoro.cz) a jsou k dodání do 6-8 týdnů. Na koupelnové baterie tak jako na náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, nábytkových úchytek, koupelnových doplňků a koupelnových žebříků  poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.