Madlo Antik průměr 20mm, délka 30cm

3 567,- Kč
(2 948,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytková úchytka Antik vyniká jemným vroubkováním po celé své délce. Nabízíme ji v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, stříbrný potah, potah 24k zlatem, černá barva, bronz, antické stříbro, nerez a další). U úchytky Antik nabízíme nejen standardní rozměry (64mm, 96mm, 128mm, 160mm a 190mm), ale jsme schopni Vám přinést široké úpravy na míru (nestandardní délku, průměr, ale i např. dvojité středové uchycení).

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro madlo Antik průměr 20mm, délka 30cm s povrchovou úpravou "zlato"

Nábytkové madlo Antik je velmi atraktivní a žádané díky svému elegantnímu vzhledu a dokonalému řemeslnému provedení. Madlo Antik se vyznačuje podélným šrafováním, které mu dodává jednoduchý šarm. Na koncích může být madlo Antik řešeno několika koncovkami - prosím, kontaktujte nás, abychom Vám mohli představit všechny možnosti!

Materiálové složení:

mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém a slovenském trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!