Madlo Antik průměr 25mm, délka 60cm - stříbrný potah

9 035,- Kč
(7 467,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Madlo Antik vyniká jemným vroubkováním po celé své délce. Vyrábíme ho v průměrech 20mm, 30mm a 40mm a v délce do 120cm. Nabízíme ho v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, stříbrný potah, potah 24k zlatem, černá barva, bronz, antické stříbro, nerez a další). U madla Antik jsme schopni Vám přinést široké úpravy na míru. Kvalitní materiál i řemeslné provedení nám umožňuje poskytnout na madla Antik 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro madlo Antik průměr 25mm, délka 60cm s platinovým potahem

Nábytkové madlo Antik je velmi atraktivní a žádané díky svému elegantnímu vzhledu a dokonalému řemeslnému provedení. Madlo Antik se vyznačuje podélným šrafováním, které mu dodává jednoduchý šarm. Na koncích může být madlo Antik řešeno několika koncovkami - prosím, kontaktujte nás, abychom Vám mohli představit všechny možnosti!

Materiálové složení:

mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém a slovenském trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!