Dveřní klika Lalezar štítková - antické stříbro

8 077,- Kč
(6 675,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Masivní dveřní klika Lalezar vyniká velkým květinovým reliéfem. Dodáváme ji v rozetově i štítkové variantě, přičemž rozeta může být čtvercová nebo kulatá. Štítek pak dodáváme v rozteči 72mm nebo 90mm. Na kování Lalezar můžeme aplikovat jakoukoliv z našich 15 povrchových úprav. Díky masivní mosazi a kvalitnímu řemeslnému zpracování poskytujeme na toto kování 5-ti letou záruční lhůtu. Kování lze dodat na FAB klíč, s dozickou klíčovou dírkou nebo WC uzamykacím mechanismem.

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro dveřní klika Lalezar štítková s povrchovou úpravou "antické stříbro"

Dveřní kliky Lalezar jsou kliky z masivní mosazi s bohatým květinovým reliéfem. Dveřní kliky můžete doplnit našimi nábytkovými úchytkami a knopkami Lalezar, což Vám umožní sladit Váš interiér do stejného stylu. Dveřní kliky Lalezar jsou rustikálního charakteru a jsou kvalitně řemeslně vypracovány - hodí se tedy zejména do retro a starožitných interiérů. Vzhledem k vhodnosti použití zejména do retro interiérů je nabízíme v mnoha patinovaných variantách (kromě klasické patinované mosazi a patinované mědi představujeme rovněž antické stříbro či bronz). 

Na dveřní kliku Lalezar, stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Dveřní kliky Lalezar pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě, a proto upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.


Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď,  antické stříbro, bronz, rusitkální zlatá, potah 24-karátovým zlatem
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Technický výkres