Dveřní klika Rustik štítková - antické stříbro

6 782,- Kč
(5 605,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní klika Rustik je elegantní, mosazná dveřní klika s krásným zdobným vlysem  v rozetě. Její propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost.  Na kliky Rustiky poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtou. Vyberte si až z 15 povrchových úprav:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24-karátovým zlatem a další.

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Dveřní klika Rustik štítková s povrchovou úpravou "antické stříbro"

Dveřní kliky Rustik jsou elegantní, mosazné dveřní kliky s krásným zdobným vlysem  v rozetě. Jemný květinový vzor v rozetě v kombinaci s elegantním tvarem rukojeti, jejíž konec opakuje část reliéfního vlysu, vytváří dokonalou krásu. Dveřní kliky Rustik jsou nesmírně vkusné, Vista d´Oro a elegantní. Jejich dokonale propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři a byl dále dokonale řemeslně dopracován.  Dveřní kliky Rustik jsou vhodné do všech typů interiérů – ať již do moderních, tak do retro a starožitných interiérů.  Dveřní kliky Rustik jsou vyrobené z kvalitní mosazi a na povrchu opatřeny Vámi požadovanou barevnou povrchovou úpravou (kromě nabízených povrchů si můžete vybrat i ostatní povrchy z naší nabídky).

Dveřní kliky Rustik podstupují náročné testy kvality (k shlédnutí na našich webových stránkách www.vistadoro.cz), díky kterým na ně můžeme poskytnout nadstandardní 5-ti letou záruční lhůtu.

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci barvy, typu dveřní kliky (štítková či rozetová) a typ klíčové dírky (FAB, dozická klíčová dírka či WC otočný mechanismus), objednáváme dveřní kliky Rustik na zakázku ve výrobě - vezměte tedy v úvahu, prosím, dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:

  • mosaz ve složení cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24-karátovým zlatem

Testy kvality povrchu a certifikáty: 

  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata