Dveřní klika Bebek s bílým krystalem

10 175,- Kč
(8 409,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Dveřní klika Bebek kombinuje ušlechtilou mosaz s velkými skleněnými, broušenými krystaly. Můžete si zvolit čiré, bílé krystaly nebo černé krystaly. Výrobková řada Bebek je testována nejnáročnějšími testy, díky kterým na ni poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. Dveřní kliky jsou v nabídce v provedení štítkovém i rozetovém a nabízí uzamykání FAB, WC otočný mechanismus či dozickou klíčovou dírku. Dveřní kliky Bebek upoutají krásným designem, který pochází od předních interiérových návrhářů.

Barva

Typ klíčové dírky

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro dveřní klika Bebek s bílým krystalem s povrchovou úpravou "lesklý chrom"

Dveřní kliky Bebek Vás upoutají krásným, nevšedním designem, který pochází od předních interiérových návrhářů a zasazuje do kvalitní mosazi velké broušené krystaly. V rámci celé výrobkové řady Bebek si můžete zvolit čiré krystaly, bílé krystaly nebo černé krystaly. 

Dveřní kliky Bebek jsou doplněné Bebek koupelnovými doplňky a nábytkovými úchytkami, abyste si mohli sladit celý interiér v jednotném stylu. 

Dveřní kliky Bebek pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a jsme schopni přinést Vám široké možnosti úprav! Neváhejte nás tedy kontaktovat s Vašimi požadavky, s námi se fantazii meze nekladou!  Vzhledem k široké nabídce a objednávkám „šitým na míru“ upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na dveřní kliky Bebek stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Materiálové složení:
  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, saten, potah 24-karátovým zlatem

Technický výkres