Nábytková knopka Prizma 40x40mm hladká

907,- Kč
(750,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytková úchytka Prizma je moderní úchytkou s trojúhelníkovým skosením. Skosení je možné doplnit jemným šrafováním. Úchytky Prizma vyrábíme v rozteči 128mm. V případě nábytkových knopek Prizma o rozměru 40x40mm nabízíme 3 varianty: hladkou knopku, variantu se šrafováním a variantu s bohatým reliéfem. Úchytky opatříme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chrom, patinovaná mosaz, antické stříbro a další). Na úchytky poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

nábytková knopka Prizma 40x40mm hladká s povrchovou úpravou "chrom"

nábytková knopka Prizma je moderní úchytkou s trojúhelníkovým skosením. Toto skosení je na Vaše přání možné doplnit jemným šrafováním.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, antické stříbro, rustikální chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, rustikální zlatá, potah 24 karátovým zlatem, potah platinou

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!