Nábytková úchytka Prizma 128mm hladká

1 229,- Kč
(1 016,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytková úchytka Prizma je moderní úchytkou s trojúhelníkovým skosením. Skosení je možné doplnit jemným šrafováním. Úchytky Prizma vyrábíme v rozteči 128mm. V případě nábytkových knopek Prizma o rozměru 40x40mm nabízíme 3 varianty: hladkou knopku, variantu se šrafováním a variantu s bohatým reliéfem. Úchytky opatříme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chrom, patinovaná mosaz, antické stříbro a další). Na úchytky poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Nábytková úchytka Prizma 128mm hladká s povrchovou úpravou "zlato"

Nábytková úchytka Prizma je moderní úchytkou s trojúhelníkovým skosením. Toto skosení je na Vaše přání možné doplnit jemným šrafováním.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 4% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, nerez, měď, antické stříbro, rustikální chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, rustikální zlatá, černá barva, potah 24 karátovým zlatem, stříbrný potah a další

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem nebo k našim partnerům. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Technický výkres