Nábytková úchytka Rosa 160mm s potahem 24k zlata

2 671,- Kč
(2 208,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytková úchytka Rosa zasazuje do masivní mosazi dvě řady drobných krystalů. Krystaly je možné zvolit v čiré nebo v černé barvě. Nabízíme ji v roztečích 96mm, 128mm, 160mm a 192mm a v mnoha barevných povrchových úpravách (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem). Design této úchytky je navržen zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován. Poskytujeme na ní 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro nábytková úchytka Rosa 160mm s potahem 24k zlata
Sériová řada nábytkových úchytek a knopek Rosa vyniká luxusem, který jí dodává kombinace kvalitní mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, 39% zinku) s malými krystaly. Krystaly je možné zvolit v čiré nebo černé barvě. Zejména kombinace zlaté či chromové mosazi s černými krystaly je velmi elegantní a dodává této sérii neobyčejný šarm a kouzlo. 
Design této úchytky je navržen zkušenými designovými návrháři z architektonického studia RDM Milano a je dokonale řemeslně dopracován. Její kvalitní zpracování zaručuje její dlouhou životnost.

Vyberte si z široké palety barev povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, nikl, měď, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24k zlatem, potah stříbrem a další).

Nábytková úchytka Rosa podstupuje náročné testy kvality a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní 5-letou záruční lhůtu.

Technický výkres