• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Relief 100x35 "tečkovaný vlys" - rustikální zlatá, patinovaný chrom

1 335,- Kč
(1 104,- Kč bez DPH)
Nábytková úchytka Relief má originální, zaoblený tvar, který může být doplněn 3 různými typy vzoru: vroubkováním, florálním motivem nebo tečkovaným reliéfem. Je vyrobena z masivní mosazi a nabízíme jí v širokém spektru povrchových úprav (patinovaná mosaz, patinovaná měď, patinovaný chrom, rustikální zlatá, potah 24k zlatem). Nabízíme ji v rozteči 100mm s šířkou 35mm a poskytujeme na ni 5-ti letou záruční lhůtu.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro nábytková úchytka Relief 100x35 "tečkovaný vlys" provedení "patinovaný chrom"

nábytková úchytka Relief je nabízena v provedení s florálním vlysem nebo s plastickým tečkovaným reliéfem. Elegantní tečkovaný vlys je velmi originální a dodá šarm každému interiéru. Nábytkové úchytce Relief to bude velmi slušet na Vašich komodách, šatních škříních i kuchyňských linkách! nábytková úchytka Relief je vyrobena z mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku). Nabízíme širokou škálu povrchových úprav (patinovaná mosaz, patinovaná měď, patinovaný chrom, rustikální zlatá, rustikální platina, potah 24k zlatem).

Všechny naše nábytkové úchytky procházejí náročnými testy kvality (certifikáty kvality jsou k dispozici na naší webové stránce www.vistadoro.cz), a proto můžeme poskytnout nadstandardní 5-letou záruční lhůtu. Upozorňujeme na dodací lhůtu 6-8 týdnů.