Nábytková úchytka Dalgali 128mm

1 923,- Kč
(1 590,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytkovou úchytku Dalgali dodáváme buď jako standardní úchytku v roztečích 96mm a 128mm nebo jako půlměsíc o šířce 10cm. Půlměsíc lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Lze ji také kombinovat s malou knopkou o průměru 34,5mm. Úchytky opatříme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chrom, patinovaná mosaz, antické stříbro a další) a poskytujeme na ně 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Nábytková úchytka Dalgali 128mm s povrchovou úpravou "chrom"

Nábytková úchytka Dalgali v sobě spojuje modernost a eleganci. Dodáváme ji jako standardní úchytku v roztečích 96mm a 128mm nebo jako půlkruh. Půlkruh lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Průměr kruhu (rovná strana půlměsíce) činí 10cm.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, nerez, měď, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24 karátovým zlatem, stříbrný potah

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem. Těšíme se na Vás!

Technický výkres úchytek Dalgali