• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Dalgali 96mm

1 335,- Kč
Nábytkovou úchytku Dalgali dodáváme buď jako standardní úchytku v roztečích 96mm a 128mm nebo jako půlměsíc o šířce 10cm. Půlměsíc lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh. Lze ji také kombinovat s malou knopkou o průměru 34,5mm. Úchytky opatříme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chrom, patinovaná mosaz, antické stříbro a další) a poskytujeme na ně 5-ti letou záruční lhůtu.

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty

nábytková úchytka Dalgali 96mm s povrchovou úpravou "zlato"

nábytková úchytka Dalgali je nesmírně krásnou, moderní a elegantní úchytkou.  Dodáváme ji jako standardní úchytku nebo jako půlkruh. Půlkruh lze použít vodorovně jako klasickou šuplíkovou úchytku nebo svisle v páru a vytvořit originální designový kruh.

Materiálové složení:

  • mosaz (cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy)

Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24 karátovým zlatem, potah platinou

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem. Těšíme se na Vás!