• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Almara 128mm -potah zlato 24 karátů

1 497,- Kč
Nábytková úchytka Almara zasazuje do masivní mosazi řadu čirých krystalů. Nabízíme ji v roztečích 96mm, 128mm, 160mm a 192mm. Její propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost.  Na knopky a úchytky Almara poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si až z 15 povrchových úprav:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24-karátovým zlatem a další.
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Nábytkové úchytky a knopky Almara jsou atraktivní, originální řadou, která rozjasní každou komodu, šatní skříň či kuchyňskou linku. Její elegantní design kombinuje kvalitní mosaz s malými krystaly. Krystaly mohou být čiré, černé, případně i bílé.

Nábytkové úchytky Almara lze dobře kombinovat s dveřní klikou Mimoza a koupelnovými doplňky Mimoza.

Nábytkovým úchytkám i knopkám Almara to bude slušet ve všech interiérech - moderních, ale i retro a starožitných interiérech.  Můžete si libovolně vybrat barevný povrch, který Vám vyhovuje (zlato, chrom, saten, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24k zlatem a další). Nábytkové úchytky a knopky Almara podstupují jako náš ostatní sortiment dveřních klik, dveřních koulí, dveřních zarážek, koupelnových doplňků, umyvadlových, kuchyňských, vanových a sprchových baterií a koupelnových žebříků náročné testy kvality (ke stažení na www.vistadoro.cz), a proto na ně poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.