• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Antik 96 mm s potahem 24k zlata

773,- Kč
Nábytková úchytka Antik vyniká jemným vroubkováním po celé své délce. Nabízíme ji v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, stříbrný potah, potah 24k zlatem, černá barva, bronz, antické stříbro, nerez a další). U úchytky Antik nabízíme nejen standardní rozměry (64mm, 96mm, 128mm, 160mm a 190mm), ale jsme schopni Vám přinést široké úpravy na míru (nestandardní délku, průměr, ale i např. dvojité středové uchycení).
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
nábytková úchytka Antik je velmi atraktivní a žádanou nábytkovou úchytkou. Důvodem je její elegantní vzhled v kombinaci s dokonalým řemeslným provedením. Vyznačuje se jemným šrafováním, které ji dodává jednoduchý šarm. Na koncích je úchytka Antik doladěna do zdobných paciček, které úchytku elegantně dozdobí. V sériové řadě Antik nabízíme také knopku Antik, která je jednoduchou knopkou s decentní rýhou na její vrchní části. nábytková úchytka či knopka Antik se tak hodí do všech interiérů - moderních, ale i retro a starožitných interiérů.  

Tato nábytková úchytka je vyrobena z kvalitní mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku).

Vyberte si z široké palety povrchových úprav (zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24k zlatem) a oceňte zejména patinované povrchy do Vašich retro a starožitných interiérů! Tato úchytka se hodí do každého interiéru, vynikne na všech komodách, skříních či kuchyňských linkách.

Design této úchytky je vypracován zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován. 

nábytková úchytka Antik podstupuje jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (ke shlédnutí na www.vistadoro.cz) a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní 5-letou záruční lhůtu.