• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Antik 256 mm

971,- Kč
Nábytková úchytka Antik vyniká jemným vroubkováním po celé své délce. Nabízíme ji v 12 povrchových úpravách (zlato, chrom, patinovaná mosaz, patinovaná měď, stříbrný potah, potah 24k zlatem, černá barva, bronz, antické stříbro, nerez a další). U úchytky Antik nabízíme nejen standardní rozměry (64mm, 96mm, 128mm, 160mm a 190mm), ale jsme schopni Vám přinést široké úpravy na míru (nestandardní délku, průměr, ale i např. dvojité středové uchycení).

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro nábytková úchytka Antik 256mm v provedení "zlato"

nábytková úchytka Antik je velmi atraktivní a žádanou nábytkovou úchytkou. Oceníte jistě její elegantní vzhled v kombinaci s dokonalým řemeslným provedením. Nábytkovou úchytku Antik charakterizuje jemné šrafování, což ji dodává jednoduchý šarm. Na koncích je úchytka Antik doladěna do zdobných paciček. V sériové řadě Antik nabízíme také knopku Antik - ta je jednoduchou knopkou s decentní rýhou na její vrchní části. Nábytkové úchytky a knopky Antik jsou vhodné do všech interiérů - moderních, ale také retro a starožitných interiérů.  

Nábytkové úchytky a knopky Antik jsou vyrobené z kvalitní mosazi (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku). Nabízíme velké množství barev v povrchových úpravách (zlato, patinovaná mosaz, patinovaná měď, antické stříbro, potah 24k zlatem)! Pro milovníky starožitoností nabízíme také širokou škálu patinovaných povrchů-bude jim to slušet ve Vašich retro a starožitných interiérech. Nábytkové úchytky Antik se hodí do všech interiérů, vyniknou na všech komodách, skříních či kuchyňských linkách.

Design této úchytky je vypracován zkušenými designovými návrháři a dokonale řemeslně dopracován. 

nábytková úchytka Antik podstupuje jako ostatní naše úchytky náročné testy kvality (ke shlédnutí na www.vistadoro.cz) a je k dodání do 6-8 týdnů. Poskytujeme na ní 5-letou záruční lhůtu.