• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Mimoza 160 mm s potahem 24k zlata

1 579,- Kč
Nábytková úchytka Mimoza doplňuje masivní mosaz řadou malých krystalů. Krystaly si můžete zvolit čiré, černé nebo bílé. Vyrábíme ji v roztečích 96mm, 128mm, 160mm a 192mm. Moderní design ruku v ruce s kvalitním zpracováním zaručuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu). Vyberte si z 12 povrchových úprav (zlato, chrom, nerez, patinovaná mosaz, měď a další).

Krystal

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro nábytková úchytka Mimoza 160 mm s potahem 24k zlata

Nábytkové úchytky a komodové knopky Mimoza jsou elegantní sérií, která kombinuje krásné čiré krystaly s ušlechtilou mosazí (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku).

Můžete si vybrat mezi čirými, bílými a černými krystaly. Kombinace našich povrchových úprav (chrom, zlato, saten, patinovaná mosaz) s čirými krystaly tvoří čistou linii, která Vás nadchne a nikdy Vás neomrzí.

Sériová řada Mimoza Vám dále umožňuje sladit si interiér do jednotného stylu - můžete si zakoupit také Mimoza dveřní kliky, koupelnové doplňky a umyvadlové, vanové, sprchové, a dřezové baterie.

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme nábytkové úchytky Mimoza na zakázku ve výrobě a upozorňujeme tedy na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na nábytkové úchytky Mimoza, stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-letou záruční lhůtu.