• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Kelímek na kartáčky Passage volně stojící

11 561,- Kč
(9 555,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Kelímek na kartáčky ze série Passage je vyroben z masivní mosazi a doplněn reliéfním vlysem, který vychází z elegantně zkosených obloučků. Jejich spirálový motiv je moderní a nadčasový. Vyberte si až z 12 povrchových úprav:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem a další. Kvalitní řemeslné provedení zaručuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letu záruční lhůtu).

Barva

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro kelímek na kartáčky Passage (volně stojící) v provedení chrom, patinovaná mosaz

Krásný kelímek na kartáčky Passage ve volně stojící variantě se vyznačuje reliéfním vlysem, jehož spirálový motiv je moderní a nadčasový. Tento vlys vychází z jednoduchých obloučků, které jsou elegantně zkosené. Jejich design byl navržen předními návrháři v oblasti interiérového vybavení a působí celým svým provedením jednoduše a čistě. Hodí se díky tomu do každé koupelny –můžete je libovolně použít do moderních koupelen, jejich krása však vynikne i v retro a starožitných koupelnách.

Výrobky pro Vás objednáváme na zakázku ve výrobě a jsme schopni přinést Vám široké možnosti úprav! Neváhejte nás tedy kontaktovat s Vašimi požadavky, s námi se Vaší fantazii meze nekladou! Vzhledem k široké nabídce a objednávkám „šitým na míru“ upozorňuji na dodací lhůtu 6-8 týdnů.
 
Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vaši návštěvu!

Koupelnové doplňky Passage podstupují náročné testy kvality a poskytujeme na ně 5-ti letou záruční lhůtu.

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Reliéfní vlys:  obloučkový reliéfní vlys

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata