Tyč na papírové utěrky Frame celomosazná

12 578,- Kč
(10 395,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Tyč na papírové utěrky Frame může být vyrobena jako celomosazná nebo v kombinaci s Corianem®. Corian® může být dodán v černé nebo bílé barvě. Dále si na ní můžete zvolit rozsah reliéfu: může zůstat zcela hladký nebo být opatřen zdobným reliéfem podle vašeho přání. Nabízíme ho v široké škále povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, měď, potah stříbrem, potah 24k zlatem a další).

Barva

Corian

  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty
Vista d´Oro úchyt na papírové utěrky Frame celomosazný v provedení "zlato"

Vista d´Oro úchyt na papírové utěrky Frame v provedení zlato, chrom či v patinované mosazi je součástí koupelnové série Frame - naší vlajkové lodi na poli světového designu, která kombinuje  ušlechtilou mosaz s Corianem®. Corian® je originální bezešvý povrchový materiál, který je směsí přírodních materiálů s čistým akrylovým polymerem. Jeho velkou výhodou je vysoká životnost, snadná údržba a skvělá funkčnost. Tento materiál klade důraz na čistotu a eleganci při zachování moderního designu, což splňuje celá koupelnová řada Frame. Jistě Vás nepřekvapí, že koupelnová řada Frame vychází z nejmodernějších světových trendů a špičkových technologií.

Design přineslo architektonické designové studio RDMs Architects, Milano. Koupelnová série Frame splňuje požadavky a očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a doplní k dokonalosti každý interiér. 

V případě preference celomosazných doplňků si můžete zvolit také  variantu Frame bez Corianu, která vyniká krásným reliéfním vlysem.
.
Na sériovou řadu Frame stejně jako na náš ostatní sortiment poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit – rádi Vám představíme všechny možnosti úprav a poradíme Vám při výběru!

Vista d´Oro má výhradní zastoupení k distribuci těchto překrásných výrobků na českém trhu. Je nám potěšením, že Vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment světového designu, kvalitního materiálu, špičkových technologií a vysokého podílu ruční, řemeslné výroby. Přijďte si výrobky Vista d´Oro prohlédnout do naší vzorkovny v Roudnici nad Labem, těšíme se na Vás!

Materiálové složení:
  • mosaz ve složení  cca 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
Barevné povrchové úpravy:  zlato, chrom, patinovaná mosaz, potah 24-karátovým zlatem

Reliéfní vlys:
  zdobný reliéfní vlys (dle požadavku)

Testy kvality povrchu a certifikáty: 
  • test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodin) bez poškození povrchu,
  • test acetonový
  • test síly laku – odborný certifikát o tloušťce povrchové úpravy 125 až 200 mikronů.
  • pro doplňky s potahem 24k zlata máme certifikát o použití vrstvy 24k zlata