Nábytková úchytka Boccolo 128mm s potahem 24k zlata

1 495,- Kč
(1 236,- Kč bez DPH)
Na objednávku.
Doručení do 56 dní.
Nábytkové úchytky Boccolo jsou celomosazné úchytky, jejichž střed se rozšiřuje a poskytuje v této části místo pro atraktivní vlys. Jejich propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Nábytkové úchytky Boccolo nabízíme v roztečích 128mm a160mm a v mnoha barevných povrchových úpravách (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem a další). Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu).
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty
  • Související produkty

Vista d´Oro nábytková úchytka Boccolo 128mm s potahem 24k zlata

Nábytkové úchytky a knopky Boccolo jsou celomosazné úchytky (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) s originálním designem. Jejich zajímavý tvar, který se uprostřed úchytky rozšiřuje, poskytuje v této části místo pro atraktivní, plastický vlys. Jejich asymetrické provedení je velmi elegantní a je vhodné do všech interiérů - jak moderních, tak retro a starožitných.

V nabídce naleznete knopky Boccolo (33x24mm) a nábytkové úchytky v roztečích 128mm a 160mm. Pro všechny varianty je možné objednat variantu s vlysem nebo bez vlysu (hladké).

Design úchytek Boccolo byl navržen předními italskými návrháři v oblasti nábytku a interiérového vybavení (RDM Architects Milano).

Nabízíme je v mnoha barevných povrchových úpravách (chrom, zlato, měď, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem, stříbrný potah a další). 

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme nábytkové úchytky Boccolo podle Vašeho výběru přímo ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu šest až osm týdnů. Poskytujeme na ně pětiletou záruční lhůtu.

Technický výkres nábytkové úchytky Boccolo