• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková úchytka Boccolo 160mm s potahem 24k zlata

1 295,- Kč
Nábytkové úchytky Boccolo jsou celomosazné úchytky, jejichž střed se rozšiřuje a poskytuje v této části místo pro atraktivní vlys. Jejich propracovaný design byl navržen zkušenými interiérovými návrháři. Nábytkové úchytky Boccolo nabízíme v roztečích 128mm a160mm a v mnoha barevných povrchových úpravách (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem a další). Kvalitní řemeslné zpracování zajišťuje dlouhou životnost (poskytujeme 5-ti letou záruční lhůtu).
  • Popis produktu
  • Alternativní produkty

Vista d´Oro nábytková úchytka Boccolo 160mm s potahem 24k zlata

Nábytkové úchytky a knopky Boccolo jsou celomosazné úchytky (složení mosazi je cca 57% mědi, cca 39% zinku) s originálním designem. Jejich zajímavý tvar, který se uprostřed úchytky rozšiřuje, poskytuje v této části místo pro atraktivní, plastický vlys. Jejich asymetrické provedení je velmi elegantní a je vhodné do všech interiérů - jak moderních, tak retro a starožitných. Všimněte si detailního provedení reliéfního vzoru, které je velmi Vista d´Oro a krásně ozdobí Vaše komody, šatní skříně, kuchyňské linky i ostatní nábytek.

Design úchytek Boccolo byl navržen předními italskými návrháři v oblasti nábytku a interiérového vybavení (RDM Architects Milano).

Nábytkové úchytky Boccolo nabízíme v mnoha barevných povrchových úpravách (chrom, zlato, antické stříbro, patinovaná mosaz, patinovaná měď, potah 24k zlatem, ale také například potah platinou). 

Abyste si mohli vybrat Vámi zvolenou kombinaci velikosti a barvy, objednáváme nábytkové úchytky Bendle podle Vašeho výběru přímo ve výrobě a upozorňujeme tudíž na dodací lhůtu 6-8 týdnů.

Na nábytkové úchytky Boccolo, stejně jako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-letou záruční lhůtu.